Ons team

Een bevlogen team

Om kinderen de kennis, vaardigheden en persoonlijkheid te laten ontwikkelen waarmee zij maatschappelijk het meest kansrijk zijn, werken wij met bevlogen, betrokken, deskundige, creatieve leerkrachten en ondersteuners. Als team geloven wij in de kracht van onze leerlingen en in ons vermogen om met ouders en leerlingen het verschil te kunnen maken.

Het is onze kracht om als professionals te blijven groeien, reflecteren en ontwikkelen. We leren steeds weer van elkaar hoe ons onderwijs beter kan bijdragen aan de toekomst van onze leerlingen. Hierbij mag iedereen zijn wie hij of zij is. Behulpzaamheid, vertrouwen, humor en relativeringsvermogen kenmerken ons.

Professionele ontwikkeling

Ons team kenmerkt zich door mensen die graag willen leren. Hoe doen wij dat?

  • Wij analyseren onze lessen en resultaten;
  • Wij bezoeken wij minimaal twee keer per jaar elkaars lessen en geven elkaar feedback;
  • We bereiden samen lessen voor om van elkaar te leren;
  • Wij volgen bijscholingscursussen en masteropleidingen;
  • Daarnaast bezoeken wij regelmatig congressen en symposia.

Coaching op de werkvloer

Teamleden die daar behoefte aan hebben, begeleiden wij door Intern Begeleiders of door externe coaches. Zo leren niet alleen de leerlingen, maar wij ook!

Nederlands als tweede taal (NT2)

Wij zorgen er als team onder andere voor dat wij elk jaar weer allemaal bijgeschoold worden in het lesgeven aan anderstalige kinderen. Op die manier kunnen we de leerlingen les geven volgens de nieuwste kennis van Nederlands als Tweede Taal (NT2).

Ben jij een bevlogen leerkracht (in opleiding) en wil je ook bij ons werken?

Neem gerust contact op met de schoolleiding om de mogelijkheden te bespreken (070-3937689).

En neem een kijkje op Werken bij De Haagse Scholen voor meer mogelijkheden bij De Haagse Scholen, stichting voor openbaar basis- en speciaal onderwijs in Den Haag.

Ons team

    André Geerling

    Facilitair medewerker

    Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdag facilitair werk.

        Angeline Sandvliet

        Leerkracht groep 4b

        Werkdagen: maandag t/m vrijdaggroep 4b.

            Anneke van der Sar

            Vakleerkracht gymnastiek

            Werkdagen: maandag en dinsdag- t/m donderdagochtend vakleerkracht gymnastiek.

                Annet Anvelink

                Schoolmaatschappelijk werker

                Werktijden: dinsdag.

                    Annet Peppelenbos

                    Leerkracht groep 5a & rekencoördinator

                    Werkdagen: dinsdagochtend rekencoördinatie & dinsdagmiddag t/m vrijdag groep 5a.

                        Anouk Teunissen

                        Leerkracht groep 5b

                        Werkdagen: maandag t/m vrijdag groep 5b.

                            Astrid Haegens

                            Intern begeleider

                            Werkdagen: maandagmiddag & dinsdag t/m donderdag interne begeleiding.

                                Caro Fens

                                Leerkracht groep 7

                                Werkdagen: maandag t/m vrijdag groep 7.

                                    Danny Koens

                                    Vakleerkracht gymnastiek en cluster- en schoolsportcoördinator SCOOL/COOL

                                    Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag schoolsport- en clustercoördinatie & dinsdag en woensdag vakleerkracht gymnastiek.

                                        Dorie Matton

                                        Leerkrachtondersteuning (verlofvervanging) en stagiaire

                                        Werkdagen: maandag en dinsdag leerkrachtondersteuning & donderdag stage.

                                            Hakima Chantoufi

                                            Leerkracht groep 2aS

                                            Werkdagen: woensdag studiedag & donderdag en vrijdag groep 2aS

                                                Inge Petrie

                                                Leerkracht groep 1b & interne contactpersoon

                                                Werkdagen: maandag t/m woensdag groep 1b & donderdag intake-gesprekken nieuwe leerlingen en ouders

                                                    Ingrid Melet

                                                    Leerkracht groep 3a

                                                    Werkdagen maandag t/m woensdag & vrijdag leerkracht groep 3a.

                                                        Jan Kamphuis

                                                        Leerkrachtondersteuner

                                                        Werkdagen: maandag t/m woensdag leerkrachtondersteuning.

                                                            Jasper Stoppelenburg

                                                            Leerkracht groep 3b & 5a & interne contactpersoon & schoolopleider

                                                            Werkdagen: maandag en dinsdagochtend groep 5a & woensdag schoolopleider en interne contactpersoon & vrijdag groep 3b.

                                                                Jeanet Vredeveld

                                                                Intern begeleider

                                                                Werkdagen: maandag, dinsdag & vrijdag interne begeleiding.

                                                                    Karin de Kok

                                                                    Leerkracht groep 4aS & taalcoördinator

                                                                    Werkdagen: dinsdag taalcoördinatie & woensdag t/m vrijdag groep 4aS.

                                                                        Kelly Paternot

                                                                        Leerkrachtondersteuner

                                                                        Werkdagen: woensdag t/m vrijdag leerkrachtondersteuning.

                                                                            Kim Uijttewaal

                                                                            Leerkracht groep 2b

                                                                            Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag groep 2b.

                                                                                Louke Vianen

                                                                                Schoolleider

                                                                                Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag schoolleiding

                                                                                    Mariëtte Geleijns

                                                                                    Leerkracht groep 3b

                                                                                    Werkdagen: maandag t/m donderdag groep 3b.

                                                                                        Marye Boetze

                                                                                        Leerkracht groep 3a & groep 4aS

                                                                                        Werkdagen: maandag en dinsdag groep 4aS & donderdag groep 3a.

                                                                                            Monique van Toorn

                                                                                            Leerkracht groep 6

                                                                                            Werkdagen: maandag t/m vrijdag groep 6

                                                                                                Pieter Godefroij

                                                                                                Leerkrachtondersteuner

                                                                                                Werkdagen: maandag t/m woensdag en vrijdag leerkrachtondersteuning & woensdag studiedag.

                                                                                                    Ramona de Vreede

                                                                                                    Leerkracht groep 8a & bovenbouwcoördinator & schoolopleider

                                                                                                    Werkdagen: maandag en woensdag t/m vrijdag groep 8 a & dinsdag bovenbouwcoördinatie en schoolopleider.

                                                                                                        Rashiva Lieuw

                                                                                                        Leerkracht groep 2b & leerkrachtondersteuner

                                                                                                        Werkdagen: maandag groep 2b & dinsdag studiedag & donderdag leerkrachtondersteuning.

                                                                                                            Sandra Ramautar

                                                                                                            Administratief medewerker

                                                                                                            Werkdagen: maandag t/m vrijdag administratief medewerker.

                                                                                                                Serena Hoogduin

                                                                                                                Leerkracht groep 1a

                                                                                                                Werkdagen: maandag t/m vrijdag leerkracht groep 1a

                                                                                                                    Siham El Ouamari

                                                                                                                    Leerkrachtondersteuner

                                                                                                                    Werkdagen: maandag t/m woensdag leerkrachtondersteuning.

                                                                                                                        Simone Berkelmans

                                                                                                                        Leerkracht groep 2aS & VVE (voor- en vroegschoolse educatie)- en onderbouwcoördinator

                                                                                                                        Werkdagen: maandag t/m woensdag groep 2aS & donderdag en vrijdag bouwcoördinatie en coördinatie voor- en vroegschoolse educatie.

                                                                                                                            Simone Blom

                                                                                                                            Leerkracht groep 8b & coördinator SEO (sociaal-emotionele ontwikkeling) & oudercoördinator

                                                                                                                            Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag groep 8a & woensdag SEO- en oudercoördinator.

                                                                                                                                Tanja van Middelkoop

                                                                                                                                Leerkracht groep 8a & groep 8b

                                                                                                                                Werkdagen: dinsdag groep 8a & woensdag en donderdag groep 8b & vrijdag compensatievervanging groepen 8.

                                                                                                                                    Tessa Frans

                                                                                                                                    Leerkracht groep 1a en 1b

                                                                                                                                    Werkdagen: maandag studiedag & dinsdag t/m vrijdag groep 1c.

                                                                                                                                        Tijmen Prins

                                                                                                                                        Leerkracht groep 1b & groep 1c & voorzitter MR

                                                                                                                                        Werkdagen: maandag groep 1c, donderdag & vrijdag groep 1b.