Ons team

Een bevlogen team

Om kinderen de kennis, vaardigheden en persoonlijkheid te laten ontwikkelen waarmee zij maatschappelijk het meest kansrijk zijn, werken wij met bevlogen, betrokken, deskundige, creatieve leerkrachten en ondersteuners. Als team geloven wij in de kracht van onze leerlingen en in ons vermogen om met ouders en leerlingen het verschil te kunnen maken.

Het is onze kracht om als professionals te blijven groeien, reflecteren en ontwikkelen. We leren steeds weer van elkaar hoe ons onderwijs beter kan bijdragen aan de toekomst van onze leerlingen. Hierbij mag iedereen zijn wie hij of zij is. Behulpzaamheid, vertrouwen, humor en relativeringsvermogen kenmerken ons.

Professionele ontwikkeling

Ons team kenmerkt zich door mensen die graag willen leren. Hoe doen wij dat?

  • Wij analyseren onze lessen en resultaten;
  • Wij bezoeken wij minimaal twee keer per jaar elkaars lessen en geven elkaar feedback;
  • We bereiden samen lessen voor om van elkaar te leren;
  • Wij volgen bijscholingscursussen en masteropleidingen;
  • Daarnaast bezoeken wij regelmatig congressen en symposia.

Coaching op de werkvloer

Teamleden die daar behoefte aan hebben, begeleiden wij door Intern Begeleiders of door externe coaches. Zo leren niet alleen de leerlingen, maar wij ook!

Nederlands als tweede taal (NT2)

Wij zorgen er als team onder andere voor dat wij elk jaar weer allemaal bijgeschoold worden in het lesgeven aan anderstalige kinderen. Op die manier kunnen we de leerlingen les geven volgens de nieuwste kennis van Nederlands als Tweede Taal (NT2).

Ben jij een bevlogen leerkracht (in opleiding) en wil je ook bij ons werken?

Neem gerust contact op met de schoolleiding om de mogelijkheden te bespreken (070-3937689).

En neem een kijkje op Werken bij De Haagse Scholen voor meer mogelijkheden bij De Haagse Scholen, stichting voor openbaar basis- en speciaal onderwijs in Den Haag.

Ons team

    André Geerling

    Facilitair medewerker/conciërge

    Werkdagen: maandag t/m vrijdag

        Angeline Sandvliet

        Leerkracht groep 4b

        Werkdagen: maandag & woensdag t/m vrijdag

            Anneke van der Sar

            Vakleerkracht gymnastiek

            Werkdagen: maandag t/m donderdag

                Annet Peppelenbos

                Leerkracht groep 3a & middenbouw- en rekencoördinator

                Werkdagen: maandag & dinsdag groep 3a, woensdag rekencoördinator en donderdag middenbouwcoördinator

                    Anouk Teunissen

                    Leerkracht groep 5 & ICT coördinator

                    Werkdagen: maandag t/m donderdag groep 5b & vrijdag ICT coördinator

                        Astrid Haegens

                        Intern begeleider peuters & groep 1, 2, 7 en 8

                        Werkdagen: maandagmiddag & dinsdag t/m donderdag

                            Caro Fens

                            Leerkracht groep 7

                            Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                                Danny Koens

                                Vakleerkracht gymnastiek SCOOL/COOL/VSD

                                Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                                    Daryl Tiehuis

                                    Vakleerkracht bewegingsonderwijs

                                    Werkdagen: maandag, woensdag & donderdag (vanaf 4 dec. ook op dinsdag)

                                        Dorie Maton

                                        Leerkracht en -ondersteuner

                                        Werkdagen: maandag leerkrachtondersteuner en dinsdag leerkracht groep 3

                                            Edit Stuijfzand

                                            Leerkracht groep 1b, 1c & 2b

                                            Werkdagen: dinsdag & vrijdag groep 1b, donderdag groep 1c & maandag groep 2b

                                                Hakima Chantoufi

                                                Leerkracht groep 2aS & 5 (zij-instromer)

                                                Werkdagen: donderdag groep 2aS & vrijdag groep 5

                                                    Inge Petrie

                                                    Leerkracht groep 1b & intake peuters

                                                    Werkdagen: maandag, woensdag & donderdag groep 1b, dinsdag intake-gesprekken peuters

                                                        Jan Kamphuis

                                                        Leerkracht groep 3b

                                                        Werkdagen: maandag & dinsdag

                                                            Jasper Stoppelenburg

                                                            Leerkracht groep 4aS & stagecoördinator

                                                            Werkdagen: maandag t/m woensdag groep 4aS & donderdag en vrijdag stagecoördinator

                                                                Jeanet Vredeveld

                                                                Intern begeleider groep 3 t/m 6

                                                                Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag

                                                                    Karin de Kok

                                                                    Leerkracht groep 4aS

                                                                    Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

                                                                        Kees van Heesbeen

                                                                        Directeur a.i.

                                                                        Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

                                                                            Kelly Paternot

                                                                            Onderwijsassistent

                                                                            Werkdagen: dinsdag, donderdag & vrijdag

                                                                                Kim Uijttewaal

                                                                                Leerkracht groep 2b

                                                                                Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

                                                                                    Mariëtte Geleijns

                                                                                    Leerkracht groep 3b

                                                                                    Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

                                                                                        Marye Boetze

                                                                                        Leerkracht groep 3a

                                                                                        Werkdagen: woensdag t/m donderdag

                                                                                            Monique van Toorn

                                                                                            Leerkracht groep 6a & taalcoördinator

                                                                                            Werkdagen: maandag & woensdag t/m vrijdag groep 6a en dinsdag taalcoördinator

                                                                                                Ramona de Vreede

                                                                                                Leerkracht groep 6a & 8

                                                                                                Werkdagen: dinsdag groep 6a & woensdag t/m vrijdag groep 8

                                                                                                    Rashiva Lieuw

                                                                                                    Leerkracht groep 6b (zij-instromer)

                                                                                                    Werkdagen: maandag & donderdag

                                                                                                        Sandra Ramautar

                                                                                                        Administratief medewerker & financiën

                                                                                                        Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                                                                                                            Serena Hoogduin

                                                                                                            Leerkracht groep 1a

                                                                                                            Werkdagen: maandag t/m vrijdag

                                                                                                                Siham El Ouamari

                                                                                                                Leerkrachtondersteuner

                                                                                                                Werkdagen: maandag t/m woensdag

                                                                                                                    Simone Berkelmans

                                                                                                                    Leerkracht groep 2aS & VVE- en onderbouwcoördinator

                                                                                                                    Werkdagen: maandag t/m woensdag groep 2aS & donderdag en vrijdagmiddag VVE (voor- en vroegschoolse educatie)- en onderbouwcoördinator

                                                                                                                        Simone Blom

                                                                                                                        Leerkracht groep 8, oudercoördinator & coördinator SEO

                                                                                                                        Werkdagen: maandag t/m woensdag groep 8 & vrijdag oudercoördinator en coördinator SEO (sociaal emotionele ontwikkeling)

                                                                                                                            Tanja van Middelkoop

                                                                                                                            Leerkracht groep 6b & bovenbouwcoördinator

                                                                                                                            Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag groep 6b en donderdag bovenbouwcoördinator

                                                                                                                                Tessa Frans

                                                                                                                                Leerkracht groep 1c

                                                                                                                                Werkdagen: maandag t/m woensdag & vrijdag